20 listopada 2015

ZAPISZ SIĘ

Proszę zapisywać się przez poniższy formularz lub telefonicznie pod nr. 669-848-456 lub e-mail : kursy@szkoleniaics.pl

Formularz zgłoszeniowy

Pola zanaczone * są wymagane

Proszę w formularzu w polu “Uwagi” wpisać dziedzinę sportu jeżeli zaznaczyłeś kurs trenerski (np. Koszykówka)

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako “RODO”).

Administratorem Danych Osobowych jest Innowacyjne Centrum Szkoleniowe „Karolina Bryda” z siedzibą w Lublinie przy ul Zana 11a. wpisana do Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczej pod NR NIP; 715 193 78 14
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Innowacyjne Centrum Szkoleniowe „Karolina Bryda” w celu przesyłania niezbędnych informacji dotyczących szkolenia oraz materiałów do nauki (zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną) na mój adres e-mail podany w formularzu.
Oświadczam, że powyższa zgoda wyrażona została dobrowolnie oraz że zostałem/am poinformowany/a o możliwości jej cofnięcia w każdym czasie oraz że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, możliwość ich aktualizowania i żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres kursy@szkoleniaics.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że firma Innowacyjne Centrum Szkolniowe w Lublinie, nie dokonuje profilowania oraz że  Państwa dane nie będą przekazywane osobom trzecim.

Call Now Button