14 lipca 2011

O NAS

Innowacyjne Centrum Szkoleniowe  jest polską instytucją zajmującą się prowadzeniem szkoleń, kursów oraz warsztatów sportowych, jak również szkoleń z zakresu fizjoterapii, masażu i dietetyki. Specjalizujemy się w szkoleniach instruktorskich, trenerskich oraz menadżerskich. Fachowo kształcimy przyszłe kadry kultury fizycznej. Stale się rozwijamy i poszerzamy naszą ofertę szkoleniową, aby móc jak najwięcej zaoferować naszym klientom. Osoby prowadzące szkolenia w naszej firmie posiadają odpowiednie kwalifikacje, są to fachowcy w swojej dziedzinie posiadający wieloletnie doświadczenie.

Nasze kursy składają się z części teoretycznej/ogólnej w formie e-learningu (60 godzin) oraz praktycznej ( 30 godzin). Każdy kurs zakończony jest egzaminem.

Innowacyjne Centrum Szkoleniowe widnieje w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych pod numerem: RIS: 2.06/00010/2016.

Daje to możliwość osobom zarejestrowanym (w całej Polsce) jako bezrobotne uczestniczyć bezpłatnie w naszych kursach/szkoleniach. Sfinansowaniem danego kursu zająłby się lokalny Urząd Pracy danej osoby. Więcej informacji na ten temat można uzyskać w: działach szkoleń miejscowych Urzędów Pracy.

Dokumenty, które otrzyma kursant po ukończeniu kursu z pozytywnym wynikiem :

• Legitymacja instruktora rekreacji ruchowej / sportu ( w twardej oprawie, ze zdjęciem)
• Certyfikat w języku polskim, który uprawnia do pracy jako Instruktor w danej dziedzinie, honorowany na terenie Polski

  • Zaświadczenie o ukończeniu kursu

Opcjonalnie:

• Certyfikat w języku angielskim, honorowany poza granicami Polski, na terenie Unii Europejskiej
• Legitymację w języku angielskim

Ukończenie kursu: instruktora rekreacji ruchowej/ sportu lub trenerskiego w naszej firmie upoważnia do pełnoprawnego wykonywania tego zawodu w danej dziedzinie na terenie Polski oraz UE.

Dodatkowo każdy wydany przez nas dokument posiada przypisany numer, który zostaje wpisany do BAZY ABSOLWENTÓW. Umożliwia to przyszłym pracodawcom weryfikacje odbytego kursu/szkolenia.
Gwarantujemy najatrakcyjniejsze ceny kursów w Polsce! Bez ukrytych kosztów.

Dodatkowo oferujemy nocleg na czas trwania kursu w mieście Lublin, dla osób przyjezdnych, bez dodatkowych opłat.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt drogą e-mailową lub telefoniczną.
e-mail: kursy@szkoleniaics.pl
nr telefonu: 669-848-456

KONTAKT 
Pozdrawiamy, Innowacyjne Centrum Szkoleniowe

Call Now Button